Dzisiaj jest: piątek, 10 lipca 2020 r.

Home
Konsultacje społeczne w sprawie budowy ul. Nowokieleckiej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 05 lutego 2014 18:38

Od 6 do 20 lutego br. można składać uwagi do dokumentacji projektowej dotyczącej budowy połączenia ul. Kieleckiej z ul. Chemiczną.

Dla projektu „Budowa połączenia ulicy Kieleckiej z ul. Chemiczną na odcinku od ul. Smoleńskiej do ul. Chemicznej - ul. Nowokielecka w Bydgoszczy” uzyskano pozwolenie na budowę oraz przygotowano projekt wykonawczy. Zapoznać się z nim można w dniach od 6 do 20 lutego 2014 r. Projekt jest dostępny w siedzibie Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy, przy ul. Toruńskiej 174a, piętro III, pokój 310 w dni robocze w godzinach pracy zarządu dróg.

Projekt dostępny jest również w wersji elektronicznej na stronie www.bydgoszcz.pl

Przedmiotem opracowania jest budowa połączenia ulicy Kieleckiej z ul. Chemiczną na odcinku od ul. Smoleńskiej do ul. Chemicznej - ul. „Nowokielecka” w Bydgoszczy wraz z odwodnieniem, oświetleniem oraz sygnalizacją świetlną na skrzyżowaniu z ulicą Nowotoruńską.

Projekt ulicy obejmuje: przebudowę skrzyżowania ul. Kieleckiej i Smoleńskiej, budowę ul. Kieleckiej na odcinku od ul. Smoleńskiej do Nowotoruńskiej, budowę skrzyżowania Kielecka-Nowotoruńska-„Nowokielecka”, budowę ul. „Nowokieleckiej” od ul. Nowotoruńskiej do ul Chemicznej oraz budowę skrzyżowania ul. „Nowokieleckiej” z ul. Chemiczną.

Uwagi do projektu można składać od 6 lutego do 20 lutego br., pisemnie na adres Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy lub mailem na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Więcej informacji oraz pełna dokumentacja po kliknięciu linku www.bydgoszcz.pl

 

źródło: www.bydgoszcz.pl

Poprawiony: środa, 05 lutego 2014 18:42