Dzisiaj jest: piątek, 10 lipca 2020 r.

Home
Konsultacje w sprawie nowej trasy tramwajowej przez Brdę PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 28 lipca 2016 20:07

Uprzejmie informujmy, że został wyłożony do wiadomości publicznej projekt: „Budowa trasy tramwajowej łączącej ul. Fordońską z ul. Toruńską wraz z rozbudową układu drogowego i przebudową infrastruktury transportu szynowego w Bydgoszczy”.

Projekt jest dostępny w siedzibie Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy, przy ul. Toruńskiej 174a, piętro III, pokój 310 w dni robocze w godzinach pracy zarządu dróg. Projekt dostępny jest również w wersji elektronicznej w postaci plików w formacie pdf. Materiały znajdują się na stronie ZDMiKP w zakładce „Drogi” - „Konsultacje społeczne”

Bezpośredni link do materiałów:

 

http://www.zdmikp.bydgoszcz.pl/index.php/pl/27-drogi/3595-koncepcje-programowo-przestrzenne-dla-zadania-pn-budowa-trasy-tramwajowej-laczacej-ul-fordonska-z-ul-torunska-wraz-z-rozbudowa-ukladu-drogowego-i-przebudowa-infrastruktury-transportu-szynowego-w-bydgoszczy=27&Itemid=56

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami.

Uwagi do projektu można składać od 29 lipca do 14 sierpnia 2016r., pisemnie na adres Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy lub mailem na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Wnioski zostaną rozpatrzone tylko i wyłącznie w przypadku uzasadnienia wniosku oraz podania wymaganych danych osobowych wraz z wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie na potrzeby prowadzenia procedury wyłożenia projektu do wiadomości publicznej.