Dzisiaj jest: poniedziałek, 21 paĽdziernika 2019 r.

Home
Grudniowy Koncert w SP 28 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dyrekcja, Nauczyciele oraz Rodzice serdecznie zapraszają wszystkich Przyjaciół i Sympatyków naszej szkoły na coroczny GRUDNIOWY KONCERT, który odbędzie się 8 grudnia 2016 roku. Przedświąteczne spotkanie z Mikołajem rozpoczynamyo godzinie 17.00 w sali gimnastycznej.

Jak co roku przygotowaliśmy liczne atrakcje:

- występy chórku szkolnego,

- wspólne śpiewanie kolęd,

- aukcję przedmiotów,

- występy naszych uczniów,

- stoiska ze słodyczami i upominkami wykonanymi przez uczniów i rodziców,

- losowanie „szczęśliwych nagród” z cegiełek wsparcia.

Mamy nadzieję, że w to wyjątkowe popołudnie zatrzymamy się na chwilę, aby śpiewać kolędy i celebrować przedświąteczny czas. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży przedmiotów oraz cegiełek wsparcia zostaną przeznaczone na potrzeby naszej szkoły (połowa pozyskanej kwoty trafi do rąk potrzebujących uczniów, pozostała część wesprze potrzeby placówki).

Wśród przedmiotów wystawione na aukcje jest piłka nożna podpisana przez Tomasza Golloba jednego z najbardziej utytułowanych żużlowców w historii zarówno na arenie krajowej jak i międzynarodowej oraz dwie koszulki z autografem Dariusza Białkowskiego kajakarza, dwukrotnego brązowego medalistę olimpijskiego (1992, 2000), koszulka z autografem Andrzeja Szajny gimnastyka, olimpijczyka, mistrza Europy, wielokrotnego mistrza Polski, zawodnika Zawiszy Bydgoszcz

Pozostałe przedmioty na aukcji --- kliknij tutaj

Zapraszamy