Dzisiaj jest: piątek, 7 sierpnia 2020 r.

Home
Podziel się zabawką PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 06 listopada 2017 20:12

Z największą przyjemnością zapraszamy do aktywnego udziału w Wielkiej Zbiórce Zabawek, mającej na celu promocję dobrych praktyk poprzez naukę zachowań prospołecznych jakimi są chęć dzielenia się i pomoc innym, która odbędzie się pod hasłem „PODZIEL SIĘ ZABAWKĄ„
Zbiórka „PODZIEL SIĘ ZABAWKĄ” to inicjatywa społeczna,  która odbywa się w porozumieniu z  bydgoskimi Radami Osiedli i aktywnie zaangażowanymi bydgoskimi Bawialniami, Salami zabaw, MDK5 i Akademią Sportu Bergovia.

 

 

SZCZEGÓŁY ZBIÓRKI:
1. Zbieramy zabawki używane, w bardzo dobrym stanie, zabawki, którymi nasze dzieci już się nie bawią, a które posłużyć mogą innym dzieciom.
2. Zabawki powinny być bezpieczne, tj. nieuszkodzone i czyste! Takie, które sami chcielibyśmy otrzymać.
3. Zabawki będą służyć dzieciom, które ich naprawdę potrzebują. Zbieramy zabawki którymi można bawić się w pojedynkę, ale także te, które nadają się do gry zespołowej.
4. Zabawki należy dostarczać do wybranego punktu osobiście. Organizatorzy nie będą odbierać zabawek z domów, mieszkań, ani innych wskazanych miejsc.
5. Zabawki zostaną przekazane Dzieciom z osiedli  Śródmieście, Wilczak – Jary, Brdyujście, Bydgoszcz Wschód – Siernieczek,  Łęgnowo,  Kapuściska wskazanych przez Rady Osiedli, a także do świetlic środowiskowych, MDK-ów (gry zespołowe), Fundacji Wielka Rodzina, oraz Domu Dziecka w Bydgoszczy przy ul. Stolarskiej.
PODZIEL SIĘ ZABAWKĄ!

Więcej na stronie internetowej: bydgoszczdladzieci.pl

Poprawiony: poniedziałek, 06 listopada 2017 20:20