Dzisiaj jest: niedziela, 16 maja 2021 r.

Home
Konsultacje społeczne dotyczące BBO PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 14 stycznia 2019 09:32

Szanowni Państwo

Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących rozwoju programu Bydgoski Budżet Obywatelski. Chcemy poznać opinie mieszkańców i oczekiwania związane z tym programem.

Ankieta w wersji elektronicznej znajduje się na stronie www.bydgoszcz.pl/bbo

W ramach konsultacji w sprawie rozwoju BBO zaplanowaliśmy kilka działań, które pozwolą lepiej poznać zdanie bydgoszczan na temat dotychczasowych zasad. Pomogą nam w tym:

- spotkanie z przedstawicielami Radi Osiedli

- spotkanie z mieszkańcami z udziałem zewnętrznego moderatora w dniu 12 lutego 2019 r. godz. 17:00 Bydgoskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, ul. Gdańska 5

- ankieta internetowa na stronie www.bydgoszcz.pl/bbo i papierowa

- dialog z autorami zgłoszonych przedsięwzięć

Ankieta

W ankiecie mieszkańcy odpowiedzą na szereg pytań dotyczących m.in. projektów osiedlowych i ponadosiedlowych, zmiany formularza zgłoszeniowego projektu, czy też roli Rad Osiedla w BBO. Bydgoszczanie będą mogli również zgłosić uwagi na temat poszczególnych etapów BBO. Wypełnioną ankietę można wrzucić do urny w Urzędzie Miasta Bydgoszczy lub wypełnić ankietę przez Internet za pomocą aplikacji na stronie: www.bydgoszcz.pl/bbo

Zapytamy również jakie rodzaje zadań mogłyby być realizowane w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego, w wydzielonej części skierowanej bezpośrednio do seniorów, jak również do młodzieży. BBO z roku na rok cieszy się większym zainteresowaniem mieszkańców. Dzięki konsultacjom zyskają oni jeszcze większy wpływ na kształt programu.

Kiedy odbędą się konsultacje?

Konsultacje potrwają od 10 stycznia do 20 lutego 2019 roku. Mają one zasięg ogólnomiejski i mogą w nich wziąć udział wszyscy mieszkańcy Bydgoszczy. Wypełnioną ankietę można wrzucić do urny albo wypełnić online na stronie www.bydgoszcz.pl/bbo

Zapraszamy do udziału w otwartym dla mieszkańców spotkaniu: dotyczącym rozwoju BBO.

Spotkanie odbędzie się w dniu 12 lutego 2019 r. o godz. 17.00 w: Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ul. Gdańskiej 5.

Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/615908498829910

 

Prosimy o zgłoszenie zainteresowania udziałem:

mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

telefonicznie pod nr 52-58-58-926.

Poprawiony: poniedziałek, 14 stycznia 2019 09:42