Dzisiaj jest: niedziela, 16 maja 2021 r.

Home
Rusza kolejna edycja BBO PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 02 czerwca 2020 12:43

Od 1 czerwca czekamy na pomysły mieszkańców w tegorocznej edycji Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Bydgoszczanie mają do wydania 16 milionów złotych. Projekty osiedlowe, projekty społeczne i duże zadania ponadosiedlowe – pomysłów może być wiele!

W czwartek, 28 maja zastępca prezydenta Michał Sztybel przekazał bardzo dobre wiadomości dla mieszkańców. Pula pieniędzy w tegorocznej edycji Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego pozostaje bez zmian. Przez ponad 6 tygodni będziemy czekać na pomysły mieszkańców, które wpłyną na zmianę otoczenia bydgoskich osiedli, sposób spędzania czasu wolnego i aktywizację lokalnych społeczności. Pomysły można zgłaszać za pośrednictwem strony internetowej www.bydgoszcz.pl/bbo

 

Ile projektów mogę zgłosić?

Każdy mieszkaniec może zgłosić:

- 3 projekty osiedlowe

- 3 projekty ponadosiedlowe

- 3 małe projekty społeczne.

Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu formularza zgłoszenia?

W związku z obecną sytuacją pandemii  pomoc w zakresie zgłaszania projektów można uzyskać pisząc na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub dzwoniąc pod numer telefonu: 52-58-58-962.

 

 

źródło: www.bydgoszcz.pl

Poprawiony: wtorek, 02 czerwca 2020 12:52