Dzisiaj jest: niedziela, 16 maja 2021 r.

Home
Zachęć do zgłoszenia pomysłu na Bydgoszcz! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 29 kwietnia 2021 21:52

Ogłaszamy konkurs na krótki filmik lub plakat promujący, zbliżające się wielkimi krokami, zgłaszanie projektów w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim. Dla najlepszych nagrody: tablet, smartwatch oraz głośnik bezprzewodowy! Na pomysły bydgoszczan na plakat lub film zachęcające do zgłaszania projektów osiedlowych, ponadosiedlowych i małych projektów społecznych czekamy do 19 maja. Liczymy na kreatywność i fantazję! Szczegóły konkursu na stronie www.bdgbo.pl.

Idea jest prosta - to mieszkańcy mają zachęcić swoich sąsiadów, bliskich i przyjaciół do zgłaszanie projektów w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim. Poprzednia edycja programu i kilkaset zgłoszonych projektów wskazuje, że bydgoszczanie wiedzą jak kreatywnie rozwijać swoje osiedla. Teraz czas by to powtórzyć. Organizujemy konkurs na obywatelski film lub plakat, w którym mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy, bez względu na wiek! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Co wystarczy zrobić?

- nagrać krótki, maksymalnie 30 sekundowy filmik lub

- wykonać plakat formatu A3,

i przesłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Czas na nadsyłanie filmików i plakatów 28 kwietnia - 19 maja 2021r.

W zgłoszeniu plakatu lub filmu należy w treści przesyłanej wiadomości podać: imię, nazwisko, nr telefonu do kontaktu, wiek, tytuł plakatu lub filmu, a także załączyć zdjęcie lub skan oświadczenia autora plakatu lub filmu zgłaszanego w konkursie na plakat i film zachęcający mieszkańców do głosowania w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim (plik WORD – pobierz). W przypadku gdy autor jest niepełnoletni należy załączyć zdjęcie lub skan podpisanego oświadczenia rodzica lub opiekuna prawnego (plik WORD – pobierz).

 

Szczegóły, w tym regulamin konkursu, wzór oświadczenia rodzica lub opiekuna prawnego, wzór oświadczenia autora plakatu lub filmu na stronie https://www.bdgbo.pl/2021/04/zachec-do-zgoszenia-pomysu-na-bydgoszcz.html